Exhibiční zápas hraný na umělce stadionu Slovanu Liberec U Nisy svedl proti sobě Tým Libereckého kraje a Amfora klub Praha

Tým Libereckého kraje vedený hejtmanem Martinem Půtou a primátorem Liberce Tiborem Batthyánym měl hru ve své moci a ujal se také vedení brankou legendárního volejbalisty Lubomíra Staňka.

Zanedlouho vyrovnal chytrou brankou ze středového kruhu Přemysl Bičovský a do přestávky se trefil ještě Mirek Čamaj. Po přestávkových soutěžích pro děti vlétl domácí tým do druhého poločasu ve velkém stylu a prosadil se znovu Staněk, který v utkání dosáhl dokonce hattricku. Amfora měla naštěstí Olega Sokolova, který byl velmi aktivní a po vstřelené brance ještě na jednu nahrál Michalovi Jiráňovi. Domácí stačili vyrovnat a tak utkání skončilo smírně 4:4.

S výsledkem byli všichni spokojeni. Utkání sledovalo 500 diváků.  Výtěžek ze vstupného i dary od sponzorů získal Hospic sv. Zdislavy, který se pomocí svých 28 jednolůžkových pokojů stará vzorně o své klienty.

Sestava Amfory: M. Michal, M. Pitkin, K. Dobiaš, V. Tittelbach, P. Větrovec, P. Salava, P. Bičovský, V. Patejdl, S. Hložek, M. Čamaj, J. Berger,  A. Andrei, J. Fiala, M. Jiráň, A. Panenka, R. Skamene,  O. Sokolov, V. Hron. Trenér W. Kotas, asistenti Míloslav Kneifl, Antonín König a Jaroslav Strnad.